• Свеж
Под оклопни машки флексибилни панталони на отворено
zoom_in

Под оклопни машки флексибилни панталони на отворено

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% полиестер. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. Уа бура технологија ја одвраќа водата без да жртвува дишење. Ткаенината ткаена е тешка, но лесна. Изградбата на 4-насоки се движи подобро во секоја насока. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Истражена половината со истегнување на половината со јамки на ременот и работна мува за супериорна подвижност и луда удобност. 100% полиестер. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. Уа бура технологија ја одвраќа водата без да жртвува дишење. Ткаенината ткаена е тешка, но лесна. Изградбата на 4-насоки се движи подобро во секоја насока. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Истражена половината со истегнување на половината со јамки на ременот и работна мува за супериорна подвижност и луда удобност. Под мисијата на Оклоп е да ги направиме сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации. Технологијата зад разновидниот асортиман на производи на Armor е комплексна, но програмата за искористување на придобивките е едноставна : носете ја топлината кога е топло, ладно време кога е ладно, и се асеангелеј меѓу крајности.

Избор на клиенти..