• Свеж
Ичуе Оригинално Печатење Миленичиња Бандани Перење Лигавчиња Прилагодливи Триаголни Шалови За Кучиња И Мачки - Киви Овошје Л
zoom_in

Ичуе Оригинално Печатење Миленичиња Бандани Перење Лигавчиња Прилагодливи Триаголни Шалови За Кучиња И Мачки - Киви Овошје Л

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

1, Материјал-Ичуе Богата Куче Серија Миленичиња Бандани е направен од полиестер. 2, Стил И Фукција-Оригинален дизајн, уникатен и модерен,лигавчето може да се користи како крпа за плунка на кучето. 3, Прилагодлив - кои имаат различни стилови бесплатно за да одговараат,и тој е прилагодлив за носење на главата, градите и рамото. 4, Машина За Перење-марамчето ичуе може да се мие во ладна вода. 5, Топли Врвови-големината На Облеката И Додатоците на i Choue се препорачуваат поединечно според различни стилови и материјали.Ве молиме погледнете ја табелата со големини на деталната страница на овој производ.Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Избор на клиенти..