• Свеж
Mixmatchy женски високи половини А-линија скејтер мини здолниште
zoom_in

Mixmatchy женски високи половини А-линија скејтер мини здолниште

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

57% полиестер, 38% рајон, 5% спандекс. Увезени. Затворање на патент. Карактеристики : Високо половината / плетениот дизајн / карирано тениско здолниште / патент. Карактеристики на грижата : Машинско миење ладно, не бели, суво суво ниско, ниско железо. Одрекување во боја : Ние секогаш се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни, но заради различни поставки и да ја следиме дефиницијата на пикселите, бојата што ја гледате во нашата листа може малку да се разликува од вистинската боја на производот. Одрекување со големина : Нашето мерење на големината може да биде различно од стандардната големина на пазарот. Погледнете ја нашата табела со големина на нашите слики или [опис на производот] подолу за повикување. Постојат 6 големини () достапни за следниот список. Ве молиме, дозволете разлика од 1-2 см поради рачното мерење, благодарам (сите мерења се во инчи) Мерење на големината на моделот : Висина : 5'8 " / биста : 34b / половината : 24" / колкови : 34 ". Приоритет на задоволство : Ако сте Имајте проблем со вашата нарачка, бидете сигурни дека ќе сториме сè што можеме да сториме за да го направиме правилно. Поводот : Симпатично здолниште што е совршено за секојдневно носење, секојдневен изглед, мода во кампусот, мода на отворено и ноќна мода.

Избор на клиенти..