• Свеж
6 компјутери Божиќно мини кафе кригла Нивото на послужавник Керамик Божиќно кафе, Фарма куќа кафе станица Декор за кафе бар декор роденден, 6 стилови, 2,5 x 2,8 инчи
zoom_in

6 компјутери Божиќно мини кафе кригла Нивото на послужавник Керамик Божиќно кафе, Фарма куќа кафе станица Декор за кафе бар

DEN 203.04

Стока
check Достапно.

Божиќна атмосфера : чаши за кафе со разни интересни и симпатични обрасци, како што се тиква, дух, итн., Доста стилови за да ги користите и украсите на материјалите за Божиќ. Пакет од 6 чаши : Пакетот доаѓа со 6 парчиња Божиќни чаши, секоја врзана со слатки панделки, со прекрасни и живописни модели со теми за Божиќ, можете да ги користите во вашиот секојдневен живот или да ги споделите со вашите пријатели. Лесно за чистење : Нашите забавни чаши за кафе имаат мазна, лесна за чиста површина што може да се избрише со партал или да се исчисти со благ детергент за лесна нега и одржување, сигурен и сервисен, можете да ги примените со доверба. Размислени подароци : Овие симпатични чаши за кафе се практични подароци за семејство, пријатели, роднини, братучеди, соседи, колеги, наставници, соученици, итн.; Тие ќе бидат многу среќни и допрени да го добијат овој подарок. Држете најмногу : чаши за одмор кафе се погодни за најразлични пијалоци, како што се супа, кафе, млеко, сок, чај, вино, пиво, а исто така погодни за најразлични прилики, како што се семејство, кампување, пикник, забави, риболов , и повеќе. Карактеристики : Безбедно за употреба : Нашата чаша за кафе е изработена од квалитетен материјал за кригла, сигурен и безбеден за употреба, не е лесен за избледување или кршење и може да се примени долго време. Како украси на центарот на делови : Нашите чаши за кафе имаат силен стил на празник, печатено со класични обрасци и зборови, секоја со нови панделки, кои можат да бидат идеални украси за вас. Спецификации : Боја : Како што сликите покажуваат големина : приближно. 7 x 6,5 см/ 2.76 x 2,56 инчи, 130 ml/ 4,4 мл количина : 6 парчиња пакет вклучува : 6 x одмори со тематски чаши Белешки : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот.

Избор на клиенти..