• Свеж
Држач за сапун од не'рѓосувачки челик без дупчење за сапун за бања, сапун за повторно користење на вшмукувач за вшмукување на сапун
zoom_in

Држач за сапун од не'рѓосувачки челик без дупчење за сапун за бања, сапун за повторно користење на вшмукувач за вшмукување на

DEN 233.76

Стока
check Достапно.

Лесен за инсталирање : Овој држач за сапун за туширање нема потреба од вежбање на wallидот или плочката. Нема штета на површината на wallидот. Супер лесен за инсталирање и се држи совршено. Бесплатна алатка совршена за плочки за туширање во кујна за бања. Отстранети нема трага. Врвен квалитет : Направено од не'рѓосувачки челик, здрав и издржлив, навистина добар помошник за вас. Доказ за нафта и водоотпорна : Различни површини што се применуваат како што се Asglass, огледало, мермерни wallsидови, плочки wallsидови, полиран метал или пластична табла итн. Одговара за кујна туш бања или каде и да ви треба. Дизајн : Структура на линијата и полу-искривен дизајн на заградите, спречете го сапунот да се лизга и добро вентилиран, чувајте го сапун чист и сув, повеќе не користите мек сапун. Големина на држачот на сапун : 12,5 * 12.5, погоден за повеќето сапуни. Информации за детали : Единечна големина : 12.5 * 12.5 * 10 см Тежина на пакување : 140g Материјал : Пакет од не'рѓосувачки челик : 1 × wallиден држач за сапун Како да се користи : 1. Поврзете ја површината од маслото/прашината/водата. на. 2. Извадете го заштитниот филм на задниот дел од куката. 3. Поставете ја положбата, притиснете го основниот на куката за да контактирате стабилно од средина до работ. Повелете дека основниот дел од куката е целосно контакт со wallидот. 4. Ексхоуст воздух од вашата рака. Најголем 6 часа по употребата, ефектот е подобар. Каде да се користи : табла / стакло / замрзнато стакло / стаклена решетка / керамичка / метална површина / wallsидови што не се во боја / друга тврда рамна површина. Како да се отстрани : Користете го загревањето на фен за коса, а потоа притиснете и држете ја истакнатиот позиција на основните за да ја отстраните куката полека. Нема траги нема да замина. Забележете 1. Ве молиме исчистете ја леплива површина со вода и исушете ја со фен за коса ако има покриена прашина пред да ја репозиционирате. 2. Ве молиме, не висат вредни и кревки предмети. Ознаки : држач за сапун, сапун корпа за сапун, сапун-бар за сапуни, чаша, сапун за дупчење, држач за сапун за дупчење, лепило сапун сапун, поставен сапун, сапун за сапун, лепило за сапун, лепила корпа за сапун, лепила сапун.

Избор на клиенти..