• Свеж
Синови на анархијата Jimими Смитс како Неро Падиillaа се затвори главата 8 x 10 фотографија
zoom_in

Синови на анархијата Jimими Смитс како Неро Падиillaа се затвори главата 8 x 10 фотографија

DEN 143.84

Стока
check Достапно.

Прекрасна фотографија со висок сјај од 8 x 10. Автограм подготвен!. Прекрасна фотографија со висок сјај од 8 x 10. Автограм подготвен!. Оваа фотографија од 8 x 10 е сосема нова, никогаш не се користи, никогаш не се прикажува и во состојба на нане. Нема дупки, солзи, рипчиња, свиоци или кој било друг дефект! На залиха и подготвени за испорака! Професионално печатено и подготвено за која било приватна колекција или можеби, потпишување? Совршен за кадрирање!.

Избор на клиенти..