• Свеж
Завртки M8 M10 DIN913 Месан Хексагонски приклучок Постави завртки со рамна точка 50 парчиња/лот -
zoom_in

Завртки M8 M10 DIN913 Месан Хексагонски приклучок Постави завртки со рамна точка 50 парчиња/лот -

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Големина : М10, должина : 20мм. Тип на завртка : Поставете завртки. Број на модел : M350. Материјал : месинг. Стил на глава : Ништо. Големина : М10, должина : 20мм. Тип на завртка : Поставете завртки. Број на модел : M350. Материјал : месинг. Стил на глава : Ништо. Големина на месинг шестоаголен приклучок Поставете завртка со рамни точки на месинг на месинг шестоаголник поставена завртка со рамна точка на пренесување, предметите ќе бидат испратени на вашата адреса. Ве молиме, проверете дали вашата адреса е точна. Стил : NONIS Прилагодено : Yespackage : Под 50pcsdiy Снабдувања : Метал Прикажан Стил : Хекс штекер.

Избор на клиенти..