• Свеж
1 пакување 65 парчиња Машки До Машки Лемење Флексибилни Леб Скокач Кабел Жици За Arуино
zoom_in

1 пакување 65 парчиња Машки До Машки Лемење Флексибилни Леб Скокач Кабел Жици За Arуино

DEN 117.12

Стока
check Достапно.

1пакувајте 65 парчиња Машки До Машки Флексибилни Кабелски Жици За Скокач Од Леб Без Лемење За Arуино. Развиена земја Проценето Време На Испорака : 7-18 дена По Посебна линија. 10-30 дена за друга земја.Обезбедуваме брза услуга за Испорака : 3-8 дена.(со исклучок на времето на ракување).Ако износот на нарачката над 200 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ, ние ќе користиме брза услуга за Испорака бесплатно. Машки До Машки Лемење Флексибилни Леб Скокач Кабел Жици За Descriуино Описи : Идеален За создавање кола помеѓу вашиот микроконтролер и табла На Ботови Еднократно за брзо изградба прототип на Електронско Коло Лемење не е потребно може да го измени или ревидира кола Лесно Жица Должина : Прибл. 9,8 инчи / 25 см 4 парчиња Прибл. 7,7 инчи / 19,5 см 4 парчиња Прибл. 5,8 инчи / 14,7 см 4 парчиња Прибл. 4,6 инчи / 11,7 см 49 парчиња Боја : Избрана Боја (Бела, црна, жолта, зелена, црвена,итн.)

Избор на клиенти..