• Свеж
1pcs/lot LT1963AEST-2.5 LT1963AEST LT1963 SOT-223
zoom_in

1pcs/lot LT1963AEST-2.5 LT1963AEST LT1963 SOT-223

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Предметот е со добар квалитет. Обично е проценето време на испорака : 7-24 дена (следење). Ние, исто така, обезбедуваме забрзана употреба на услугата за испорака DHL или UPS-от : 2-7 дена. (Исклучувајќи време за ракување). Ако износот на нарачката над 120 УСД во нашата продавница, ние ќе користиме забрзана услуга за испорака бесплатно. Обезбедете производи за ретки типови Клучен збор за пребарување или модел на производи, како што се „RF кабел“ или „Модул“ на нашата продавница, може да најдете некои производи со редок тип . или без двоумење Испратете го моделот на производот е-пошта до нас, ние ќе испратиме Врската до вас директно. Ние приложивме големо значење на соработката со секој клиент. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме. Имајте одличен ден!.

Избор на клиенти..