• Свеж
Doodle Подводен светски молив за молив, кутија за пенкало за тинејџери, држач за канцелариски материјал, сочинуваат торбичка за торбичка за торбичка за торбичка
zoom_in

Doodle Подводен светски молив за молив, кутија за пенкало за тинејџери, држач за канцелариски материјал, сочинуваат торбичка

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Мулти-намена : Рачната лента е лесна за носење.Голем капацитет : Големина 8. Практичен дизајн : торба со молив со голем капацитет со 2 прегради. Практичен дизајн : торба со молив со голем капацитет со 2 прегради. Голем капацитет за молив Пенки за канцелариски колеџ, Големо складирање торба со висок капацитет за торбички за торбички, организатор на кутија за тинејџери/тинејџерски пенкало/молив со голем капацитет, може да се користи како кутија за молив, козметички кеси, торба за мобилни телефони и монети Спецификации на торбите за монети : Материјал : ПУ кожа Големина : 8. Исто така, може да се даде како убав подарок за пријателите, семејството, соучениците, колегите. Мулти-намена : Рачната лента е лесна за носење. Патентот дозволува да се отвори широко и лесно, а соодветните предмети можат да се извадат или чуваат сè додека го отворите или затворите соодветниот патент. Голем капацитет : Големина 8. Цврстиот материјал штити додатоци од нечистотија, гребење и шок.26oz / 64g пакет : 1 * Карактеристики на куќиштето на молив : * висок капацитет, висок квалитет * траен и лесен за носење * голем капацитет, мултифункционално складирање * дизајн на двојно-зипер , мазно за отворање и затворање на случајот со моливи * Оригинален дизајн за да го подобри животот * Одличен подарок за тинејџерите * Најдобар подарок за Божиќ / Нова Година. Идеално за канцелариски материјали, дневно складирање или торби за патувања за момчиња, девојчиња, тинејџери, возрасни, жени, мажи. Совршен подарок : Ова е добар избор за подароци кога децата или соучениците започнуваат училиште. Цврстиот материјал штити додатоци од нечистотија, гребење и шок. Патентот дозволува да се отвори широко и лесно, а соодветните предмети можат да се извадат или чуваат сè додека го отворите или затворите соодветниот патент. Совршен подарок : Ова е добар избор за подароци кога децата или соучениците започнуваат училиште. Овој случај со моливи може да се користи и за други цели, како што се торби за патувања или женски козметички кеси. Совршено за долгогодишна употреба. Овој голем случај со моливи обезбедува голем простор за складирање на училишни станици и други додатоци, може да има пенкала, моливи, калкулатор, налепница, мали предмети како бришачи, острилки, лепливи белешки и билети и други додатоци. Овој случај со моливи може да се користи и за други цели, како што се торби за патувања или женски козметички кеси.

Избор на клиенти..