• Свеж
Oshош nsонсон Марлин Картер Тед Редклиф потпиша 8.5x11 фотографија со JSA COA - Автограмирани фотографии од MLB
zoom_in

Oshош nsонсон Марлин Картер Тед Редклиф потпиша 8.5x11 фотографија со JSA COA - Автограмирани фотографии од MLB

DEN 1855.84

Стока
check Достапно.

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Oshош nsонсон Марлин Картер Тед Редклиф потпиша 8.5x11 фотографија со JSA COA Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Меморијабили на Тед Редклиф. Питсбург Крафордс меморија.

Избор на клиенти..