• Свеж
Nuway 2 Сет за четки - Безбедни четки за фен за коса за сите типови коса
zoom_in

Nuway 2 Сет за четки - Безбедни четки за фен за коса за сите типови коса

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

C Четката и Travel C Четката се и ексклузивни меѓународно патентирани четки! Криви и вентилирано патентиран дизајн со кружно вентилирање без јаз! Единствено дизајниран со XTRA концентрична поддршка за внатрешни работи! Дизајн на рачка за нелип на Suregrip!. Curved и Vented Travelc Brush Dual Patented „Travel Case“ што ги штити влакната од свиткување. Вашиот најдобар придружник кога патувате! Помалата големина е совршена за чанта, ракавица или ранец!. Ексклузивни најлонски мозоцини што се разгледуваат без да влечете влажна или сува коса. Brainybristles се безбедни за употреба до 356 ℉ со вградено статичко намалување. Сите побарувања на производи сертифицирани од меѓународно признати лаборатории за тестирање SGS. Задоволство е загарантирано од Nuway 4 Hair- Продавач со пет starвезди! Забележете ги големините на четката во фотографиите на страничниот панел!. Не-лизгачка рачка за безбеден зафат. Нашата четка Nuway4 Hair C има функционален дизајн на рачка што не се лизга со дополнително амортизирање и зафат, така што можете безбедно и безбедно да ја четкате, да ја активирате и да ја стилизирате косата дури и со влажни раце или во туш. Не-лизгачка рачка за безбеден зафат. Нашата четка Nuway4 Hair C има функционален дизајн на рачка што не се лизга со дополнително амортизирање и зафат, така што можете безбедно и безбедно да ја четкате, да ја активирате и да ја стилизирате косата дури и со влажни раце или во туш. Патентиран на САД : Закривена вентилирана Ц четка и сет за патувања. Detangling четка - единствената четка што некогаш ќе ви треба!. Ексклузивните Brainybristles нема да ја зафатат косата, да работат на влажна или сува коса, исправена или кадрава. Без напор ги разоткрива сите видови на коса. Ја крева косата и создава волумен! Донесувајќи ви здрава сјајна коса.

Избор на клиенти..