• Свеж
Бришачи на Милано, бело, мало
zoom_in

Бришачи на Милано, бело, мало

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Дизајн и функционалност. Дизајн и функционалност. Дизајн, функционалност и комбинации на бои и материјали се вообичаени елементи во сите производи од Милано. Милан има повеќе од 70 регистрирани дизајни развиени од одделот за истражување и развој. Иновациите се присутни уште од почетокот на компанијата. Како резултат на оваа страст за иновации, Милан претставува уникатни производи во својата категорија од година во година.

Избор на клиенти..