• Свеж
Секач за мелење на површинска мелење 1mmx50mm алуминиумско бакарно дрво за мелење секач за мелење HRC55 3-сечила ЦП
zoom_in

Секач за мелење на површинска мелење 1mmx50mm алуминиумско бакарно дрво за мелење секач за мелење HRC55 3-сечила ЦП

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од иверица, акрилик, итн. Избегнувајте сечење метални и не-дрвени материјали. Висока јачина на зафат, силна отпорност на влијание, очигледна предност на брзината при големо кастрење и обработка. Одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси. Практични и разновидни околини за обработка, дури и во многу валкани средини, како што е леано железо, имаат добри карактеристики. Додатоците имаат добра ригидност и долг животен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот. Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од иверица, акрилик, итн. Избегнувајте сечење метални и не-дрвени материјали. Висока јачина на зафат, силна отпорност на влијание, очигледна предност на брзината при големо кастрење и обработка. Одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси. Практични и разновидни околини за обработка, дури и во многу валкани средини, како што е леано железо, имаат добри карактеристики. Додатоците имаат добра ригидност и долг животен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот. За ЦПУ и други автоматски рутери, како и преносни рутери за рачни и десктоп инсталации. Како што се машината за гравирање на дрво, машина за кастрење. Висока јачина на зафат, силна отпорност на влијание, очигледна предност на брзината во големите кастрење и обработка на тесни толеранции, неспоредливи перформанси Производи и разновидност на околини за обработка, дури и во многу валкани средини, како што е леано железо, имаат добри карактеристики, додатоци Имајте добра ригидност и долг животен век, што ги намалува трошоците за алатката на корисникот.

Избор на клиенти..