• Свеж
Борбен пилот возрасни мода што може да се перат прашина и ветерната маска за повторно користење на лицето за прилагодување на ушите, црно црно
zoom_in

Борбен пилот возрасни мода што може да се перат прашина и ветерната маска за повторно користење на лицето за прилагодување на

DEN 190.40

Стока
check Достапно.

Полиестер. Затворање на тока. [Висококвалитетен моден дизајн] Изработено од висококвалитетен полиестер, ткаенина за еднократна употреба, еколошки и издржлива. Стилски и индивидуален дизајн. Постојат многу стилови за избор, многу погодни за мажи и жени. [Фиксна линија на носот и торба за филтрирање] Клип за нос од типот М, фиксен мост на носот не е лесен за лизгање, безбеден и практичен. На маската се инсталираат две петслојни активирани јаглеродни филтри. Системот за филтрирање со 5 слоеви ефикасно држи прашина и серија загадувачи на воздухот. [Дишење и издржлив] Многу мека и удобна, дише, водоотпорна и издржлива. Тој е многу погоден за секојдневно носење. Оваа стилска маска може да ги намали прашината, ветерот и сончевата светлина. Обезбедува ефективна заштита во спортови на отворено, како што се трчање, одење, возење велосипед и планинарење. Погодно за четири сезони. [Удобно и лесно за носење] Прилагодлива еластична тока. Ова е ткаенина за кука за ушите што може да се затегнат. Може да се прилагоди според личните потреби, тој е многу удобно, лесен за носење и погоден за сите видови на луѓе. [Лесно за чистење и еднократно] Маската може рачно да се исчисти и повторно да се користи, лесен за грижа и издржлива. Овие маски можат да се користат повторно и исчистени., Е првиот избор за работа, купување, трчање, искачување, патување, вежбање и други ситуации. Овие маски можат да бидат заштитени од ветер и да се загреат во зима и сончање во текот на летото. Ова е најдобриот подарок за семејството и пријателите. Ние секогаш обезбедуваме најдобро искуство за секој клиент. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви ја дадеме најдобрата услуга.

Избор на клиенти..