• Свеж
Кутија за Ручек отпорна на истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба Со Розови Рози Со Ремен За Рамо
zoom_in

Кутија за Ручек отпорна на истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

1. Димензии : 9. 4х6, 3х6ин/24х16х15, 5см; Материјал : 300д оксфордска ткаенина, бисерен памук, еколошка алуминиумска фолија; должина На Ременот : 24ин/61см; нето тежина : 144гр. 2. Торбата за ручек лесно се вклопува во вашата двослојна бенто кутија од нерѓосувачки челик со вашата екстра голема кригла за кафе, шише со вода и многу закуски за денот со простор за поштеда. 3. Правоаголна торба за оброци идеална за детски спортски игри, училиште, работа, излети, патувања, теретана, патувања, ручек во канцеларија, плажа и многу повеќе. 4. Оваа издржлива, практична и лесна за употреба премиум кутија за ручек лесно може да прими ручек за повеќе од 1 лице, лесен за носење на рамо или рака. 5. Пакетите за оброци се еколошки метод што може повторно да се користи за да се намали потрошувачката на хартија и пластика за садови за еднократна употреба. Здраво, Добредојдовте во продавницата ДЕЈЈА, сакате да уживате во добар ден на отворено? Земете го вашиот ручек и одете таму каде што сакате!Со оваа стилска и лесна торба за ручек, вашата храна ќе се чува свежа со целосно изолирано и издржливо затворање на патент.Пакувањето сопствен ручек на училиште, работа или патување е одличен начин да заштедите пари и да го намалите загадувањето на животната средина!Внимателно спакуваните домашни ручеци не само што можат да бидат здрав и еколошки избор, туку можат да ги намалат и трошоците за јадење за вас!Y! Што чекаш? Здравиот начин на живот што сакате да го постигнете започнува на работа, а носењето кутии за ручек е најдобрата и најлесната опција.Ако имате какви било прашања, слободно поставувајте прашања ВО ОК или испратете ни е-пошта, ние ќе ви служиме пријателски!Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за гледање, ви посакувам се најдобро! Судбината ќе се сретне следниот пат.

Избор на клиенти..