• Свеж
LeLuv Maxi Blue Plubed Guestioned вакуумски мерач на пенисот пакет со врвен силиконски црево 9 инчи x 1,75 инчен цилиндар
zoom_in

LeLuv Maxi Blue Plubed Guestioned вакуумски мерач на пенисот пакет со врвен силиконски црево 9 инчи x 1,75 инчен цилиндар

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Рачката на пумпата Maxi е цврста, но сепак ергономска за лесна употреба. Прочистете го вентилот за безбедно и веднаш да го ослободи целиот вакуум брзо, лоциран на ергономското најлонско тело. Лесна за употреба за почетници, но трајни и висококвалитетни, експертите го сакаат тоа исто така. Поставувањето на брзо ослободување на цилиндерот овозможува да се одржи притисокот, без пумпата да треба да остане прикачена. Вакуумски опсег : 0 - 30 hg, 0-760 mm Hg. Рачката на пумпата Maxi е цврста, но сепак ергономска за лесна употреба. Прочистете го вентилот за безбедно и веднаш да го ослободи целиот вакуум брзо, лоциран на ергономското најлонско тело. Лесна за употреба за почетници, но трајни и висококвалитетни, експертите го сакаат тоа исто така. Поставувањето на брзо ослободување на цилиндерот овозможува да се одржи притисокот, без пумпата да треба да остане прикачена. Вакуумски опсег : 0 - 30 hg, 0-760 mm Hg. Пумпата за пенис Maxi создава непосредно, моќно вшмукување, додека ергономски дизајнираното најлонско куќиште е лесен и лесно се користи со една рака. Безбедносниот вентил за чистење е лесен за работа со едноставен пресврт. Премиумто црево е дизајнирано за сесии за пумпање без проблеми со лизгав силиконски материјал е не-привлечен, а нашите специјално дизајнирани фитинзи за брзо дисконирање за да понудат сесии за пумпање без проблеми. Можете дури и да го исклучите цревото од цилиндерот и ќе го одржи вакуумот! Специјално дизајниран да се користи со или без ракав. За почетниците, важно е полека да се започне процесот на пумпање за да се избегне непријатност. Запомнете да го користите вентилот за брзо ослободување ако притисокот станува премногу тежок. Продолжете со пумпање/ослободување на воздухот сè додека не пронајдете соодветно ниво на притисок. Пенисот треба да изгледа отечен, но не треба да боли. Чувајте соодветна количина на притисок врз пенисот и почекајте 20 минути. Откако сесијата ќе заврши, пенисот треба да се појави подебел / подолг и да има зголемена чувствителност.

Избор на клиенти..