• Свеж
Богатства на Каролина CJ1077-ECNL буква и фудбал сина и златна керамичка ноќна светлина, компактна, ул-сертифицирана, идеална за спална соба, бања, расадник, ходник, кујн?
zoom_in

Богатства на Каролина CJ1077-ECNL буква и фудбал сина и златна керамичка ноќна светлина, компактна, ул-сертифицирана, идеална

DEN 368.64

Стока
check Достапно.

Шарена керамичка плочка ноќна светлина. Мерки 6x4x3 инчи. Направено во САД од нашите уметнички дела. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Шеврон - Подароци за училишни бои, Шеврон - колекционерски бои во училиштата, Шеврон - Училишни бои ноќна светлина. Шарена керамичка плочка ноќна светлина. Мерки 6x4x3 инчи. Направено во САД од нашите уметнички дела. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Шеврон - Подароци за училишни бои, Шеврон - колекционерски бои во училиштата, Шеврон - Училишни бои ноќна светлина. Керамичкото светло на уметнички дела е совршено за секоја просторија во куќата. Предниот дел на ноќната светлина е широк шест инчи со ширина од 4 инчи. Две вклучени завртки ја држат плочката во држач. Вклучена е сијалица и држачот мери длабоки 3 инчи. УЛ одобрено.

Избор на клиенти..