• Свеж
Крвта за далечински управувач за далечински управувач за далечински управувач Пу кожа далечински кади декоративно биро за складирање Организатор контејнер
zoom_in

Крвта за далечински управувач за далечински управувач за далечински управувач Пу кожа далечински кади декоративно биро за складирање

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

♪ Овие декоративни ленти за далечински управувач направени од висококвалитетна кожа PU. ♪ Совршена големина 8.3 "(l) x 2,9" (w) x 4,7 "(ч), кутија за далечински управувач PU. аголна биро, контра, фустан, студија или каде било дома и канцеларија. ♪ држачот на далечинскиот управувач покриен со висококвалитетна кожна PU со деликатно зашивање, стил на печатена шема, деликатен и издржлив, погоден за каква било декорација. ♪ Кади за далечинскиот управувач има а Голем капацитет за сите видови на мобилни телефони, чувајте го вашиот дом и канцелариски декор изгледаат стилски. Убав е подарок за домаќинство или промоција на работа роденден и Божиќни подароци. (L) x 2,9 "(w) x 4.7" (ч), кутија за складирање на далечински управувач. ♪ ТВ -далечинскиот управувач лесно се вклопува на масичка за кафе, кауч, фотелја, спална соба, ноќна ноќ, дневна соба, агол, шалтер, фустан, студија или каде било дома и канцеларија. ♪ држач за далечински управувач, покриен со висококвалитетна кожена PU со деликатно шиење, стил на печатена шема, нежен и издржлив, погоден за каква било декорација. ♪ Кади на далечинскиот управувач има голем капацитет за сите типови мобилни телефони, чувајте го вашиот дом и канцелариски декор изгледаат стилски. Убав е подарок за домаќинство или промоција на работа роденден и Божиќни подароци. ТВ далечински управувач Декоративна лента канцеларија за канцелариски материјали за табела за канцеларии за маса.

Избор на клиенти..