• Свеж
3drose сакам да се забавувам и на забава мислам да прочитам книги за спортско шише, 21 мл, бело
zoom_in

3drose сакам да се забавувам и на забава мислам да прочитам книги за спортско шише, 21 мл, бело

DEN 344.00

Стока
check Достапно.

Направено од не'рѓосувачки челик. Капацитет : 20oz. 2 пресврт на капачињата - 1 пиење со лесен проток и 1 стандардна капа; Вклучен е и клип за карабинер. Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина. Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Сакам да се забавувам и по забава мислам да читам книги. Шишето со вода е еколошки начин да го носите омилениот пијалок на училиште, работа или каде и да одите. Ова спортско шише од не'рѓосувачки челик од 20 мл има 2 капачиња, 1 пресврт со лесен проток на пиење и 1 стандарден пресврт на капачето. Друга одлична карактеристика е вклучениот клип за карабинер што ви овозможува безбедно да го закачите шишето. Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина. Слика од обете страни. Бојата нема да работи или избледи со употреба. Препорачано миење на рацете.

Избор на клиенти..