• Свеж
Уредување на тота бамбус миење на крпа - 6 митки со совршено големина - 3 за возрасни, 3 за бебиња за бебиња. Без гужва бришење на лице во Бања и оброци. Совршена играчка
zoom_in

Уредување на тота бамбус миење на крпа - 6 митки со совршено големина - 3 за возрасни, 3 за бебиња за бебиња. Без гужва бришење

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Совршено големина. 3 возрасни мити и 3 митки за бебиња совршено големина за да одговараат на возрасни или рацете на бебето. Ребрести манжетни на поголемата мит и мека еластична на помалата мит за привлечна, удобна вклопување. Измијте заедно. Дозволете им на вашето бебе и постари браќа и сестри да научат преку игра во време на миење! Митките со големина на бебиња поттикнуваат независно миење или помагаат да се одвлече вниманието, додека се миете со возрасната мит. Совршено за време на бања и оброци. Еднократно, меко и абсорбента. Избришете го измешаниот алтернативен за марамчиња за еднократна употреба во оброците. Совршено бебе избрише алтернативно. Погоден од новороденче. Совршен подарок за туширање за бебиња што ќе се користи и во години на мали деца. Користете како кукли за да создадете свет на игра додека миете. Користете во оброците и времето на бања како мека крпа за лице за лицето и рацете на бебето. Природен материјал. Направени од обновлив бамбус, овие супер меки, абсорбенти мити се kindубезни, чувствителни или алергиски склони на лица, осип на заби и други услови на кожата. Совршено големина. 3 возрасни мити и 3 митки за бебиња совршено големина за да одговараат на возрасни или рацете на бебето. Ребрести манжетни на поголемата мит и мека еластична на помалата мит за привлечна, удобна вклопување. Измијте заедно. Дозволете им на вашето бебе и постари браќа и сестри да научат преку игра во време на миење! Митките со големина на бебиња поттикнуваат независно миење или помагаат да се одвлече вниманието, додека се миете со возрасната мит. Совршено за време на бања и оброци. Еднократно, меко и абсорбента. Избришете го измешаниот алтернативен за марамчиња за еднократна употреба во оброците. Совршено бебе избрише алтернативно. Погоден од новороденче. Совршен подарок за туширање за бебиња што ќе се користи и во години на мали деца. Користете како кукли за да создадете свет на игра додека миете. Користете во оброците и времето на бања како мека крпа за лице за лицето и рацете на бебето. Природен материјал. Направени од обновлив бамбус, овие супер меки, абсорбенти мити се kindубезни, чувствителни или алергиски склони на лица, осип на заби и други услови на кожата.

Избор на клиенти..