• Свеж
Декорации за аквариум Амелијад пештера Бета Актери за риба, карпести пештерски декор за ракчиња циклид криење на одгледување мала риба чинија скриј декорација бет
zoom_in

Декорации за аквариум Амелијад пештера Бета Актери за риба, карпести пештерски декор за ракчиња циклид криење на одгледување

DEN 303.84

Стока
check Достапно.

【Квалитет и професионална】 Аквариумската пештера е изработена од керамика со функција на филтрирање на вода , и таа е еколошка и без мирис, имитирајќи ја текстурата на природниот камен за да се создаде поприроден визуелен ефект. 【Визуелен празник】 Аквариум Декоративната пештера ви овозможува визуелен празник. Обезбедува „куќа“ за вашата риба. Шупните пештери обезбедуваат засолниште, дамки за криење, како и простор за мрестење и приватност за вашата риба, како ракчиња, ракчиња, бета, циклид, ракови од пустиник или друга мала риба. 【Повеќекратно поставување】 Можете да го ставите во резервоарот за риби сам, или можете да купите неколку пештери на резервоарот за риби со различни големини за да ги соберете. За да се постигне најдобриот ефект на декорација на аквариум. 【Лесно за чистење】 Кога ќе го исчистите резервоарот за риби, едноставно плакнење на украсите на карпеста пештера со вода е сè што ви треба. 【Направете го вашиот аквариум живописен и жив】 Обезбедете природно опкружување со живописни и детални бои за да додадете жив живот во вашиот аквариум. 【Квалитет и професионална】 Аквариумската пештера е изработена од керамика со функција на филтрирање на вода , и таа е еколошка и без мирис, имитирајќи ја текстурата на природниот камен за да се создаде поприроден визуелен ефект. 【Визуелен празник】 Аквариум Декоративната пештера ви овозможува визуелен празник. Обезбедува „куќа“ за вашата риба. Шупните пештери обезбедуваат засолниште, дамки за криење, како и простор за мрестење и приватност за вашата риба, како ракчиња, ракчиња, бета, циклид, ракови од пустиник или друга мала риба. 【Повеќекратно поставување】 Можете да го ставите во резервоарот за риби сам, или можете да купите неколку пештери на резервоарот за риби со различни големини за да ги соберете. За да се постигне најдобриот ефект на декорација на аквариум. 【Лесно за чистење】 Кога ќе го исчистите резервоарот за риби, едноставно плакнење на украсите на карпеста пештера со вода е сè што ви треба. 【Направете го вашиот аквариум живописен и жив】 Обезбедете природно опкружување со живописни и детални бои за да додадете жив живот во вашиот аквариум.

Избор на клиенти..