• Свеж
Којорад А13020 Радијатор
zoom_in

Којорад А13020 Радијатор

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Одговара на 07-11 Нисан Сентра 2,0 Л, 2,5 Л НА/МТ. Ое Дел Број 21400-ЕТ000, 21400-ЕТ80Б. Којо ја води индустријата за радијатори по квалитет, перформанси и опрема. Инженерите од којо внимателно ги дизајнираат радијаторите кои нудат вистинска инсталација За приклучок и играње Без дупчење, сечење, преместување или истегнување за да ги натераат нивните радијатори да се вклопат правилно.Овие радијатори ЗА замена НА ОЕМ Којо имаат пластични крајни резервоари со алуминиумско јадро, што овозможува исплатлива опција во споредба со ЕДИНИЦИТЕ ОЕМ. Одговара на 07-11 Нисан СЕНТРА 2.0 Л И4 на 07-11 Нисан СЕНТРА 2.5 Л И4 МТ.

Избор на клиенти..