• Свеж
АКО Книгару Лепливи Јазичиња-Пастели
zoom_in

АКО Книгару Лепливи Јазичиња-Пастели

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Координирајте ги вашите тетратки и организирајте ги вашите мисли. Брилијантно корисен додаток За канцелариски материјал Книгару. Измешајте или совпаѓајте со сите наши бои На Книгата. Има по еден за секој!. Дебели јазичиња со добар квалитет што нема да ги оштетат вашите страници. Напишано со црн или бел постојан маркер!. За поорганизираните меѓу нас, овие комплети координирани во боја од 40 самолепливи лепливи јазичиња се на самото место! Забележете го вашиот роман, поделете ја тетратката За Книги на теми, делови или теми или означете ги вашите омилени страници со рецепти со овие квалитетни, нежни, но безбедни, пишани и многу јазичиња "Книгару". Или едноставно направете изјава во боја со вашата избрана боја На Книжарница. Има комплет за мешање или совпаѓање со секој! Таму е координирана, а потоа Има Книгару!.

Избор на клиенти..