• Свеж
Histekywin женски фустани панталони за истегнување деловни деловни деловни активности удобни јога голф панталони со џебови
zoom_in

Histekywin женски фустани панталони за истегнување деловни деловни деловни активности удобни јога голф панталони со џебови

DEN 191.84

Стока
check Достапно.

87%полиестер 13%еластан. Увезени. Затворање на копчињата. Удобна ткаенина за јога панталони : пријателски за кожата и влага, дишење, не-гледање, лесен, 4-насочен дел, компресија, мека и издржлива. Погодно за носење на работа или јога. Облечени пантолони за жени : (87%полиестер 13%еластан) јамки на ременот, летачки летање со копче, рационализиран дизајн, направете ги овие панталони доволно професионални за деловно работење, работа, канцеларија, јога или голф. 4 Функционални џебови : Овие жени со жени имаат вкупно 4 џебови. 2 Канцелариски стилови на џебови од предната страна, доволно длабоко за мобилен телефон или топка за голф, 2 вистински џебови за грб за складирање на погодности. Мал стил на пламен и патент-летање : Одликувајќи се на ногата за подигање за да се усогласи со вашето тело. Висока еластична половината, класичен патент и затворање на копчињата. Овие опуштени панталони за вклопување се погодни за работа или случајни. Совети пред нарачката : Погледнете ја табелата со големина прикажана на последната слика за да ја изберете специфичната големина на панталоните. Слободно можете да не контактирате со нас ако имате какво било прашање, ние ќе ви одговориме за 24 часа.

Избор на клиенти..