• Свеж
Вселенски планети за галаксии, сет за миење садови 12x12in, 6 пакувања абсорбенти памучни крпи квадратни кујнски садови крпи, меко чистење на лицето за рачно крпа за бр?
zoom_in

Вселенски планети за галаксии, сет за миење садови 12x12in, 6 пакувања абсорбенти памучни крпи квадратни кујнски садови крпи,

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

100% памук-ултра меки крпи и крпи за чинија, луксузно чувство, памучен материјал пријателски за кожа со добра апсорпција на вода. Деликатни рабови што не раскинуваат лесно. Изработката на ткаенината густа, и умерена, а исклучителниот принт е светла и не е лесна за губење на бојата. Абсорбента и еднократно - мазна допирачка крпа за миење крпи, мала тежина, како и брзо сушење. Мешањето за чистење 12 x 12 инчи е малата големина само одговара на големината на лицето и дланката за лесна употреба. Функционална крпа за чиста крпа - идеален за бањи, кујни, базени, плажи, училишта, на отворено, патувања, тури, пикник, итн., Персонализираната прилагодување на моделот ќе ви донесе завидни очи, особено за празници, свадби, родендени, патници и секој што сака да плива или да ужива во сончање. Лесно за чистење - миење на рацете и машинско перење. Можете да ја користите оваа квадратна крпа за да ги избришете рацете или лицето и да уживате во бањата како искуство и релаксација. Деликатен подарок - Совршен како незаборавни подароци или сувенири, ги користеше како кујнски крпи, крпи за бања, подни мопици, крпи за автомобили, крпи за прозорец/огледало и други алатки за чистење на домаќинствата, така што не мора да се грижите за случајно мешање на погрешен микрофибер крпа. Материјал за спецификации : 100% памук за миење садови. Димензии : 12in (l) x 12in (w) Метод на чистење : Машината што се мие. Миењето на рацете е почисто. Задоволството на клиентите е нашата примарна цел. Нашата мисија е ориентирана кон клиентите, а задоволството на клиентите е она што го баравме. Ние инсистираме да обезбедиме добро искуство со шопинг со високо квалитетни материјали и исклучителен занаетчиски дизајн. Ние се стремиме да ги задоволиме потребите на нашите клиенти и постојано да ги подобруваме нашите производи. Топли совети : Ако имате какви било прашања или имате какви било предлози за нашите производи, слободно кажете ни. Ние ќе ви дадеме задоволен одговор во рок од 24 часа. Ние едвај чекаме да го слушнеме вашиот глас!.

Избор на клиенти..