• Свеж
Јајце силиконска четка за чистење на ракавици за чистење на ракавици за чистење на ракавици за сушење на ракавици за сушење на ракавици за миење четки за четка за ш?
zoom_in

Јајце силиконска четка за чистење на ракавици за чистење на ракавици за чистење на ракавици за сушење на ракавици за сушење

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Четка за чистење 1 парчиња. Може да се користи за чистење на четки, исто така како лавици за сушење. И висококвалитетна боја : розова. Материјал : Силиконска големина : 75*55*25мм Има неколку дупки на задниот дел од четката, кои можат да се користат за вметнување четки и да се исушат. Четка за чистење 1 парчиња. Може да се користи за чистење на четки, исто така како лавици за сушење. И висококвалитетна боја : розова. Материјал : Силиконска големина : 75*55*25мм Има неколку дупки на задниот дел од четката, кои можат да се користат за вметнување четки и да се исушат. Јајце силиконска четка за чистење на ракавици за чистење на ракавици за сушење на ракавици за сушење на ракавици за миење четка за миење четка за четка за шминка за шминка, се користи за чистење на четки, исто така како лавици за сушење. и висококвалитетна боја : Pink1pc Cleaning Brushmaterial : Силиконска големина : 75*55*25мм Има неколку дупки на задниот дел од четката, кои можат да се користат за вметнување четки и да се исушат.

Избор на клиенти..