• Свеж
CCSC-PEC рачно изработено стакло Мало дифузер за есенцијално масло од пепел од шишиња со шишенце со шишенце со шишенце со шишенце
zoom_in

CCSC-PEC рачно изработено стакло Мало дифузер за есенцијално масло од пепел од шишиња со шишенце со шишенце со шишенце со шишенце

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Раковолно стакло шише, должина на јажето : 48-68 см (прилагодливо). Прекрасна мала приврзова за стакло шише виси од прилагодлив кабел за ситно јаже. Тоа би направило одличен подарок или можете да го препродавате или да го чувате сами. Во долниот дел има цевка со дупка што ви овозможува да додадете парфеми, кристали, скапоцени камења, мониста, течности, есенцијални масла, парфеми, привлечност, песок на плажа, стакло од плажа, пепел, златни и сребрени снегулки, мали камења, мини оригами , ориз, тајни пораки итн.

Избор на клиенти..