• Свеж
Боб Куси потпиша автограм личен банкар Проверка на Бостон Селтикс #11151 JSA AC71347 - НБА ги намали потписите
zoom_in

Боб Куси потпиша автограм личен банкар Проверка на Бостон Селтикс 11151 JSA AC71347 - НБА ги намали потписите

DEN 1839.84

Стока
check Достапно.

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; НБА ги намали потписите. Боб Куси потпиша автограмска лична банка Проверка на Бостон Селтикс #11151 JSA AC71347 Доколку производот е непотпишан или не е користен за игра, холограмот нема да биде вклучен во меморијалите на Боб Куси. Меморијабилии на Бостон Селтикс.

Избор на клиенти..