• Свеж
Xjjzs 12 парчиња салфетки прстени монистра на салфетки прстени за забави за салфетки
zoom_in

Xjjzs 12 парчиња салфетки прстени монистра на салфетки прстени за забави за салфетки

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Парови убаво со деликатни чинии за вечера. Како деликатна декорација за свадби и банкети. Модерна, дарежлива и исклучителна изработка. Погоден за хотели, ресторани, клубови и домови. Прстенот на салфетката е генерално поставен на масата, што не само што може да чува салфетки, туку и да ја украси околината. Парови убаво со деликатни чинии за вечера. Како деликатна декорација за свадби и банкети. Модерна, дарежлива и исклучителна изработка. Погоден за хотели, ресторани, клубови и домови. Прстенот на салфетката е генерално поставен на масата, што не само што може да чува салфетки, туку и да ја украси околината. Парови убаво со деликатни чинии за вечера, деликатна декорација за свадби и банкети, дарежлива и исклучителна изработка на обработка за хотели, ресторани, клубови и прстенот за салфетка од дома е генерално поставена на масата, што не само што може да складира салфетки, туку и да го украси животната средина, пакетот вклучува : 12 * прстени со салфетка (други демо производи што не се вклучени) Белешки : 1. Поради различни ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата на сликата. Благодарам! 2. Поради рачното мерење, дозволената девијација за мерење е 1-3cmdue на различен монитор и светлосен ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам!.

Избор на клиенти..