• Свеж
Исклучиво хартија за ткиво занаетчиски занаетчиски есенски животни есенски животни Сончари за деца занаетчиски занаети
zoom_in

Исклучиво хартија за ткиво занаетчиски занаетчиски есенски животни есенски животни Сончари за деца занаетчиски занаети

DEN 159.84

Стока
check Достапно.

9 '')-2 x Крајности на верверички на хартија (големина : 8.3 '')-2 х хартиени прегледи на клукајдрвец (големина : 6,7''x10. Сè во еден пакет : Сè што ви треба, доаѓа со 10 парчиња есенски животни, прегледи на хартија, се во 1 пакет за правење на диви животни Сончари.)-2 х хартиени контури на еж (големина : 11''x7. Пакетот вклучува : 1600pcs повеќе плоштади за хартија во боја на ткиво (големина : 2 ''-100 парчиња за секоја боја), 200 парчиња pom пом (големина : 0,6 ''), 100 парчиња разновидни чистачи на цевки (големина : 11¾ ''), 10pcs контактни документи (документи за контакт ( Големина на A4), преглед на хартија од 10 парчиња (2 парчиња по шема), 20 парчиња мавтајќи со добри очи (1,2 '' & 0,8 '' & 0,4 ''), 1 парчиња природен јута канап (15 статички), 1 PC -дупка и 1 парчиња безбедносен ножици.Сè во еден пакет : Сè што ви треба, доаѓа со 10 парчиња есенски животни, прегледи на хартија, се во 1 пакет за правење на диви животни Сончари. Идеален избор на вашите деца, студенти или други loversубители на занаети. Тоа е фантастичен начин да ги прославите боите на смешниот ден. Преку хартија за ткиво! Широк спектар на употреба : Детска DIY Suncatchers, занаети за хартија од ткиво, витраж прозорец, занаети за занаетчии, занаети за хартија од диви животни, занаетчиски занаети за деца, фестивалски украси, уметност на Suncatchers, занаети со прозорци, училишни занаетчиски проекти, училишни занаетчиски проекти, училишни занаетчиски проекти и какви било украси во затворен или отворен простор. Сончарите за хартија од ткиво ќе ја осветлат секоја просторија сè додека има сонце. Пакетот вклучува : 1600pcs повеќе плоштади за хартија во боја на ткиво (големина : 2 ''-100 парчиња за секоја боја), 200 парчиња pom пом (големина : 0,6 ''), 100 парчиња разновидни чистачи на цевки (големина : 11¾ ''), 10pcs контактни документи (документи за контакт ( Големина на A4), преглед на хартија од 10 парчиња (2 парчиња по шема), 20 парчиња мавтајќи со добри очи (1,2 '' & 0,8 '' & 0,4 ''), 1 парчиња природен јута канап (15 статички), 1 PC -дупка и 1 парчиња безбедносен ножици. 4 '')-1 x природен јута канап (должина : 15 стапки) -1 x дупка-удар-1 x безбедносни ножици за правење есенски животни занаетчиски занает : 1. Не : Не за деца под 3 години. Совршено за витражните уметности, забава на родители, градинка, занаетчиска забава и DIY проекти. Нашиот пакет занаетчиски комплети го прави забавен, лесен занает што е совршен за децата да прават.5 ''-2 х хартиени лисици (големина : 8.4 '') -2 х хартија Outlines ( Големина : 8. Постојат голем број на разнобојни занаетчиски комплети за вашите диви животни занаетчиски занаети. Идеален избор на вашите деца, студенти или други loversубители на занаети. Поставете преглед на хартијата на лепливата страна на парче контактна хартија . Нашите занаетчиски комплети Suncatchers се погодни како забава за забави, училишни занаети. Тоа е фантастичен начин да ги прославите боите на смешниот ден. Сончарите за хартија од ткиво ќе ја осветлат секоја просторија сè додека има сонце. Совршено за витражните уметности, забава на родители, градинка, занаетчиска забава и DIY проекти.

Избор на клиенти..