• Свеж
Морал ознаки бунтовнички алијанса Војна на Starвездите капа за тактички капаци на лепенка
zoom_in

Морал ознаки бунтовнички алијанса Војна на Starвездите капа за тактички капаци на лепенка

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Затворање на кука и јамка. Неограничена гаранција за живот - за да можете да купите со доверба, затоа што веруваме во квалитетот нашите производи!. Ласерско врежано (нема да избледи или да се истроши). Одлично се вклопува во Кондор, Тру-Спец, Окли, 5.11 и други капачиња на операторот / капаците на изведувачот. Клипови на вашата капа : која било капа, нема потреба од капа за печ. Посетете ја страницата за продавачот на моралот за други стилови и опции, како и нашата целосна линија на закрпи за морал на Велкро. Веќе имате омилена капа. Скршено е како добар пар чизми, а гребенот е обликуван како што треба. Но, сите ваши пријатели ги имаат овие кул „тактички капи“ со морални закрпи што можат да ги променат во зависност од нивното расположение или приликата. Не мора да бидете изоставени, со клипови со капа, можете да ја носите омилената капа, а сепак да го промените вашиот морал! Имаме дури и клиенти кои ги носат на нивните капаци за часовници! (Beanie) Нашите капачиња на капа остануваат безбедно на место сè додека не ги замените, и тие нема да ја оштетат вашата капа! Можеме да направиме и прилагодени капачиња за капа, само контактирајте не и ќе ве известиме што ни треба!.

Избор на клиенти..