• Свеж
Yeafrage Dids Camuflage Sweatshirt Деца со долги ракави пулвер врвови спортски кошули
zoom_in

Yeafrage Dids Camuflage Sweatshirt Деца со долги ракави пулвер врвови спортски кошули

DEN 153.44

Стока
check Достапно.

95% памук, 5% спандекс. Повлечете го затворањето. Табела со големина значи опсег на возрасни за момчиња, но тие се само за општо водство. Направено од мека ткаенина, дишење, пријателски за кожата, удобна за допирање и носење, ве тера да се чувствувате добро. Држава маичка за долги ракави за момчиња, печатена модна маскирна, лесна за совпаѓање со фармерки или џемпери. Ребрестата тркалезна јака не се деформира лесно, ребрести манжетни и хемлин за да ги блокира ладно и студено. Одлично за кампување, трчање, џогирање, семејна забава, дом или фотографија. Убав подарок за вашите деца. Сет вклучуваат : 1x Состојба на кошулата : Нов без материјал за означување : 95% памук, 5% Спандекс ознака бр .- | - Препорачана големина - | - Биста | - рамо | - Должина на ракавот - | должина-120 - | 5- 6 години - | - 28.3 ''/72cm - | - 13.4 ''/34cm - | 15.0 ''/38cm | - 19.3 ''/49cm130 - | 7-8 години - | - 30,7 ''/78cm- -| - 14.2 ''/36cm - | 16.5 ''/42cm | - 20,5 ''/52cm140 - | - 9-10 години - | - 32.3 ''/82cm - | - 14.6 ''/37cm - | 17.3 '' /44cm|22.0''/56cm -150 - | - 11-12 години | - 33.1 '' /84cm-|-15.4''/39cm-|18.1'''S/46cm|23.6'''/60cm160 - | - 13-14 години | - 35.4 ''/90cm - | - 16.1 ''/41cm - | - -19.3 ''/49cm | - 24,8 ''/63см.

Избор на клиенти..