• Свеж
Азиеда „Чудни чорапи“ Цветни облици на високиот пенкало
zoom_in

Азиеда „Чудни чорапи“ Цветни облици на високиот пенкало

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

5 во 1 хајлајтер пенкало во форма на цвет. Одлична алатка за студенти, наставници и деца!. Секој врв на пенкало во боја има соодветно капаче за појавување. Бои : розова, жолта, зелена, портокалова и сина боја. Печатено од едната страна со уникатен дизајн. 5 во 1 хајлајтер пенкало во форма на цвет. Одлична алатка за студенти, наставници и деца!. Секој врв на пенкало во боја има соодветно капаче за појавување. Бои : розова, жолта, зелена, портокалова и сина боја. Печатено од едната страна со уникатен дизајн. Овој забавен хајлајтер во форма на цвет комбинира пет бои во едно пенкало; Пинк, жолта, зелена, портокалова и сина боја. Секоја боја има безбедно капаче за совпаѓање и врв на длето за непречено подножје, истакнување и боење. Печатено од една страна со уникатен дизајн Оваа корисна алатка прави одличен подарок за учениците, наставниците и децата. Големина : Дијаметар : 95ммтичка : 20мм.

Избор на клиенти..