• Свеж
49 пакувања мини LED -LED приврзок Flashlight Flashlight Flashlight Flashain Bless со карабинер џеб, ламби за прицврстување на тастатурата Висока лумен EDC рачна светлина за кампување за пеша?
zoom_in

49 пакувања мини LED -LED приврзок Flashlight Flashlight Flashlight Flashain Bless со карабинер џеб, ламби за прицврстување

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Лесен за употреба : Отшрафете го задниот капак на фенерчето, извадете тркалезна бела парче, и нема копче за прекинувач, само треба да ја затегнете покривката на ламбата за да може да работи; Белешка : Ве молиме цврсто затегнете го задниот капак и не ги расклопувајте деловите на производот; Тркалезното бело парче е изолационен лист, па затоа треба да се извади, тогаш фенерчето ќе работи. Богат со количина : Пакетот доаѓа со 49 парчиња светла на тастатурата со убав карабинер, доволна количина за кампување, пешачење и употреба на велосипедизам, можете да ги испратите на пријатели, соученици и семејство. Големина на џебот : Оваа LED -приврзок за LED -лапки се состои од фенерче и приврзок за клучеви, големината на фенерчето е 1,3 x 1,3 x 6 cm/ 0,51 x 0,51 x 2,36 инчи, а големината на клучот е 4,8 x 2,2 см/ 1,88 x 0,86 Инчи, кој е доволно мал и доволно лесен за да се лизне во џеб, ранец или чанта, мини -големината е лесна и доволно мала и одговара на раката. Сигурен и цврсто : Оваа мини LED џебна светлина е направена од сигурен квалитетен метал, исто така е доволно силен, може да трае долго време за да го запали патот и малите темни простори; Исто така е доволно мала и лесна за да се кликне на ременот, и ако не ви треба, возрасните и децата можат лесно да го отстранат. Соодветни прилики : Се одликуваат со дизајн на клучници, овие мали светилки се доволно компактни за да се вклопат во вашиот џеб, ранец или чанта без кинење, погодни за возење велосипед, пешачење, кампување и други активности на отворено. 49 x Mini LED LED приврзок за лапчиња. 49 x Mini LED LED приврзок за лапчиња. Карактеристики : Сигурен за употреба : Овој клип на фенерчето е изработен од квалитетен материјал, кој е сигурен за употреба, цврста и цврста, не е лесна за бледнее и кршење, може да се примени долго време. Убав подарок : Малиот клуч за клучеви на LED Flashlight е практичен и корисен, може да биде добар избор за подароци за испраќање до членовите на вашето семејство, пријатели, роднини и многу повеќе, тие ќе ја почувствуваат вашата мисловност. Спецификации : Главен материјал : Метална боја : Како што е прикажано Големината : 10 см/ 4 инчи во пакетот со целосна должина Вклучува : 49 x мини LED приврзок Белешки за светлата на ламби : Рачно мерење, Ве молиме, оставете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот.

Избор на клиенти..