• Свеж
Ucolor iPhone 6s Plus 6 Plus Case iphone 7 Plus 8 Plus Case Gold Gold Floral Unicorn Waterfate Clear заштитен случај за iPhone 6s Plus/ 6 Plus
zoom_in

Ucolor iPhone 6s Plus 6 Plus Case iphone 7 Plus 8 Plus Case Gold Gold Floral Unicorn Waterfate Clear заштитен случај за iPhone

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Уникатен дизајн : Целиот образец е дизајниран и произведен од студиото Ucolor.Оригинални, стилски и професионални дизајнирани уметнички дела. Златен течен сјај : Течен течен случај со сјајни сјајни сјајни сјајни ќе ги натераат вашите пријатели jeубоморни, сјајниците и секвенците би можеле да течат слободно во вашиот случај, смешно и привлечно. Висок квалитет : Комплетна мека рамка и високо-транспарентен тврд назад за да понудите мулти-насочена заштита за i Phone . неговиот здрав дизајн и усните преку екранот нудат одлична заштита. Завршувањето на високиот сјај : Нежните, сјајни и високи сјајни завртки го воздигнуваат изгледот на вашиот телефон додека го одржувате вашиот случај без гребење. Компатибилен модел : Поточно направен за i Phone 6 Plus, i Phone 6s Plus и i Phone 7 Plus i Phone 8 Plus.

Избор на клиенти..