• Свеж
Нова батерија за PSP 3000
zoom_in

Нова батерија за PSP 3000

DEN 465.60

Стока
check Достапно.

Гарантирајте го квалитетот на производите. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Добредојдовте за да нарачате повратни информации од 5 starвезди. Гарантирајте го квалитетот на производите. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Добредојдовте за да нарачате повратни информации од 5 starвезди. Спецификации за Sony PSP, делови за замена на типот на додаток, сребро во боја, димензии (CM) 11,5 x 7,8 x 0,3, тежина (kg) 0.01, Содржина на пакет 1 Заменски дел ,.

Избор на клиенти..