• Свеж
Господар Заклучување Постави Свој Комбинација Брава За Багаж, 2 брои, Црна
zoom_in

Господар Заклучување Постави Свој Комбинација Брава За Багаж, 2 брои, Црна

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Бравата за багаж најдобро се користи како брава за багаж или брава за ранец.Забелешка : Измерете го задниот дел на вратата, вкрстената дупка и дебелината за да се осигурате дека ќе го пронајдете вистинското вклопување.Забелешка : Измерете го задниот дел на вратата, вкрстената дупка и дебелината за да се осигурате дека ќе го пронајдете вистинското вклопување. Поставете своја трицифрена комбинирана брава за багаж за погодност без клуч, Челична окова за отпорност на сечење. Малата комбинирана брава е конструирана со цврсто метално тело, црна завршница и челична окова. 13/16 инчи (21 милиметар) широко тело за заклучување; оков со дијаметар од 1/8 инчи (3 милиметри) со должина од 11/16 инчи (17 милиметри), ширина од 3/8 инчи (10 милиметри). Две мали поставете ја вашата комбинација брави за багаж. Главната Брава 646 T Постави Свој Комбинација Катанци функција 13/16 во (20мм) широк метално тело за издржливост. Оковот со дијаметар од 1/8ин (3мм) е долг 11/16ин (17мм) и изработен од челик, нудејќи отпорност на сечење и пила. Безбедноста на комбинацијата на 3 бирање нуди погодност без клуч. Дизајниран да ги чува предметите безбедни додека патувате Помага да се одвратат крадците од земање багаж и предмети 20мм Брави за личен багаж и рачни торби Ви Заштедува непријатности при носење клучеви.

Избор на клиенти..