• Свеж
Комплет за алатки за 3D печатач за економија - Додатоци за 3Д печатење 27 алатки за чистење на млазници за печатачи, алатка за сечење на филами, шрафцигер, датотека со р
zoom_in

Комплет за алатки за 3D печатач за економија - Додатоци за 3Д печатење 27 алатки за чистење на млазници за печатачи, алатка

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

? ? Производство со висок квалитет】- Нашата алатка за хоби-одделение е изграден да биде ефтин и функционален. Сите алатки се со висок квалитет и добро изработени, идеални за сите проекти за 3Д печатење, многу препорачани!. ? ? Можете да купите со доверба. Ако некогаш имате какви било прашања во врска со нашите производи, само кажете ни. ? ? Производство со висок квалитет】- Нашата алатка за хоби-одделение е изграден да биде ефтин и функционален. Сите алатки се со висок квалитет и добро изработени, идеални за сите проекти за 3Д печатење, многу препорачани!. ? ? Можете да купите со доверба. Ако некогаш имате какви било прашања во врска со нашите производи, само кажете ни. Комплет за алатки за 3 D печатач за економија - 3Д додатоци за печатење 27 алатки за чистење на млазницата за печатачи, секачи за филаменти, пинцети и повеќе од Tack3d. Совршен почетник сет за хобист за 3 D печатење во економија. Овој сет на алатки вклучува 2 x клучеви на млазницата, 2 x пинцети, секач од 1 x, датотека 1 x, 1 x ниво на кревет за печатење и клучеви на Ален. Сите овие алатки се компатибилни со 3Д печатач. Нашите 3Д алатки за печатач и додатоци за чистење се компатибилни со повеќето 3Д печатачи и млазници и е совршен комплет за придружници за кој било систем за 3 D печатење. Управувајќи со висок квалитет, нашата алатка за хоби-одделение е изграден да биде ефтин и функционален. Сите алатки се со висок квалитет и добро изработени, идеални за сите проекти за 3Д печатење, препорачливо! Лесно за носење и складирање. Земете ги вашите алатки, секој комплет за алатки за 3 D печатење е спакуван во цврста пластична преносна алатка, што е погодно да се чува во дом, студио, училница, лаборатории или на училиште. 100% гаранција за враќање на парите, нашиот комплет за алатки вклучува 100% гаранција за задоволство. Можете да купите со доверба. Ако некогаш имате какви било прашања во врска со нашите производи, само кажете ни.

Избор на клиенти..