• Свеж
Запалете ја рапилната ламба, UV-без 10000 луксузни светлина, сончева ламба со 3 температура во боја, 10 нивоа на прилагодливо осветлување, 75 ° ротирачки штанд, компактна ?
zoom_in

Запалете ја рапилната ламба, UV-без 10000 луксузни светлина, сончева ламба со 3 температура во боја, 10 нивоа на прилагодливо

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

8-11,9 инчи подалеку од лицето, за да може да ја искористи целата предност на светлината. 【Преносен и практичен】 Тој е дизајниран со тенка големина 8,26 x 7,87 x 2,17 инчи, може лесно да се вклопи во чанта или куфер, совршен за дождовно време, блуз, несоница, лишување од сончева светлина, работа со смена, вработени во канцеларијата за прозорец и вработени во канцеларијата и вработените во канцеларијата и вработените во канцеларијата и вработените во канцеларијата и прозорец сениори. Притиснете го копчето "-" за да ги намалите нивоата на осветленост. Нашата репутација се заснова на нашиот интегритет, знаењето во индустријата и перформансите. Се вклопува до вашиот лаптоп, на шалтерот за бања, канцелариска маса, кујна countertop или маса покрај креветот, совпаѓање на какви било видови декорација. Можете да му верувате на нашиот производ целосно. Притиснете го копчето "0" за да се префрлите од 3 бои на светлина. Само оставете го расположението светло за депресија да сјае 15-30 минути за да помогне во подобрувањето на нивото на расположението и енергијата. Има повеќе поставки за да го прилагодите вашето светло искуство и е лесен за употреба. 【УВ-без безбедна терапија со светлина】 имитирајќи го целиот спектар на светлина што се наоѓа на дневна светлина, ослободете 10,000 луксузни (ниво на светлина) природна сончева светлина за ефективна терапија со светлина, помогнете во борбата против сезонското афективно нарушување, големо депресивно нарушување и хронична вознемиреност, до телото до Направете да се чувствувате повеќе сончево, енергично, така што го зголемува вашето расположение и поддржува здрав циклус на спиење. 【Стабилна заграда】 Оваа ламба доаѓа со заграда за ротација од 75 степени, прилагодете го аголот на отворање за да ја поставите светлината што е најдобро потребна. Долг притиснете го затемнувањето. Природните светилки за сончева светлина се дизајнирани специјално за одржување на расположението, подобрување на фокусот, зајакнување на енергијата и подобрување на спиењето. 【Енергија и ефективни LED диоди】 Светилката се користи 132 LED диоди за да се испорача целосната осветленост на само 16 W, светлата LED терапија светло користи UV без LED технологија за да обезбеди целосна осветленост, да ги заштити очите и никогаш не предизвика загадување и зрачење. Имаме своја фабрика и одделение за истражување и развој. 【Преносен и практичен】 Тој е дизајниран со тенка големина 8,26 x 7,87 x 2,17 инчи, може лесно да се вклопи во чанта или куфер, совршен за дождовно време, блуз, несоница, лишување од сончева светлина, работа со смена, вработени во канцеларијата за прозорец и вработени во канцеларијата и вработените во канцеларијата и вработените во канцеларијата и вработените во канцеларијата и прозорец сениори. Светилките за сончева светлина за депресија имаат 10 нивоа на осветленост за да можете да ги прилагодите на осветленоста што ја сакате. Притиснете го копчето "+" за да ги зголемите нивото на осветленост. 【УВ-без безбедна терапија со светлина】 имитирајќи го целиот спектар на светлина што се наоѓа на дневна светлина, ослободете 10,000 луксузни (ниво на светлина) природна сончева светлина за ефективна терапија со светлина, помогнете во борбата против сезонското афективно нарушување, големо депресивно нарушување и хронична вознемиреност, до телото до Направете да се чувствувате повеќе сончево, енергично, така што го зголемува вашето расположение и поддржува здрав циклус на спиење.

Избор на клиенти..