• Свеж
Чаша со пиштол за прскање, пластична гравитација за храна чаши садови за шилести за шилести за пиштоли за пиштоли за пиштоли, машка нишка за сликарство, конектор за
zoom_in

Чаша со пиштол за прскање, пластична гравитација за храна чаши садови за шилести за шилести за пиштоли за пиштоли за пиштоли,

DEN 159.84

Стока
check Достапно.

Капацитет од 400 мл : Оваа чаша за пластични распрскувачи на боја е дизајнирана со 400 мл за употреба, погодна за снабдување на вашата дневна потреба, чаша за бојадисување на гравитација, е во согласност со ергономскиот дизајн, а не премногу тешка кога ќе се наполни. Пиштол за пиштол за прскање со пиштоли : Дијаметар за пиштоли за спреј е 9,3 см/3.66in, а висината е 15,5 см/6,1in; Купот со пиштол за спреј, што е направена со точна прецизност за да се обезбеди премиум перформансите со пиштоли со спреј и сите видови на автомобилски, индустриски и облоги што обработуваат дрво. Конектор за не'рѓосувачки челик : Конектор за хранење на машки конец од не'рѓосувачки челик за лесна врска со пиштолот за прскање, врвот може да се отвори, чаша за распрскувачи на воздухот и гравитација за пиштол за пиштол за пиштол е многу удобен за чистење и полнење, одличен избор за вас. Конектор за не'рѓосувачки челик : Конектор за хранење на машки конец од не'рѓосувачки челик за лесна врска со пиштолот за прскање, врвот може да се отвори, чаша за распрскувачи на воздухот и гравитација за пиштол за пиштол за пиштол е многу удобен за чистење и полнење, одличен избор за вас. Компатибилен со : Контејнерот за пластични чаши за пиштоли за спреј се користи како резервни чаши за боја за W101 / W71 / R-2 / K-2 / F-2 пиштоли за спреј; Чаша за сликање на топлина за напојување со воздушна гравитација со фитинг покритие на врвот до пред-вложување боја од капење, погодна за прскање на боја, можете да ја користите со доверба. Карактеристики : 1. Автомобилска чаша за спреј за боја има голема јачина, висока цврстина, отпорна на масло, конектор за напојување со навој од не'рѓосувачки челик на овој пиштол за пиштол за распрскувач на боја е издржлив 2. Пластична чаша со висока цврстина за пиштоли за спреј за серии, овој тенџере за замена за пиштол за спреј има пиштол Долг животен век 3. Голем капацитет од 400 мл ја елиминира неволјата за повторно полнење на бојата, овој тенџере со пиштол за прскање е удобен o ПРИМЕНА 4. Овој контејнер за пиштол за спреј за воздух од 400 мл за W101 / W71 / R-2 / K-2 / F- 2 пиштол за прскање 5. Контејнерот за пиштол за спреј за напојување со гравитација е лесен, лесен склоп и лесна спецификација на прскање : Тип на ставка : Материјал за пиштол за спреј за боја : Пластичен боја : Бела капацитет : 400мл Конектор Големина : 1/4 инчи (12мм) (12мм) Висина на тенџере : 15,5 см/6,1in Дијаметар : 9,3 см/3.66in Список на пакети : 1 x чаша за садови за пиштол за прскање.

Избор на клиенти..