• Свеж
Капчиња за матични гуми за вентили за автомобили | 4 капачиња за вентили за пакувања за гуми за автомобили | Crystal Rhinestone Car Decoration Apcorations Valve Stem Covers | Погодни за автомобил?
zoom_in

Капчиња за матични гуми за вентили за автомобили | 4 капачиња за вентили за пакувања за гуми за автомобили | Crystal Rhinestone

DEN 79.84

Стока
check Достапно.

[Вклучен дизајн на rhinestones] - Капакот на матичните гуми е изработено од сјајни светли црни ригистони, давајќи му на вашиот автомобил уникатен и луксузен изглед. [Материјали] - АБС ​​пластика + полимерна глина, без 'рѓа, без згаснување. Функцијата против низа може ефикасно да спречи стеблото на вентилот да биде покриено со прашина и кал, што го прави потрајни. [Лесно за инсталирање] - Внатрешната страна на капачињата на вентилот има ротирачка структура на навој, што е лесно да се затегне за да се спречи истекување на воздухот. [Најдобар избор за подароци] - Ова е исто така совршен подарок за семејството и пријателите, најдобриот избор за додатоци за украсување автомобили за loversубителите на Bling. [Универзална големина] - Покритите за матични вентили се погодни за повеќе од 95% од автомобилите, пикап -камиони, SUV, мотоцикли или велосипеди. Уникатно креативно вклопено ригистонс, матични капаци на гуми. Најдобар избор за додатоци за украсување автомобили за loversубителите на Bling! Список на пакување : 4 * Капчиња за вентили за гуми за автомобили Карактеристики : - Креативен дизајн на rhinestone, уникатен и луксузен. - АБС ​​пластика + полимерна глина, потрајна од оригиналната пластична обвивка. - Овие капаци на матични гуми за гуми се универзални додатоци за украсување на автомобили, погодни за повеќе од 95% од автомобилите. Можете да ги инсталирате, нема потреба од дополнителни алатки. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не преку пошта.

Избор на клиенти..