• Свеж
Аксијална AX12019 1.9 R35 Maxxis Trepador гуми
zoom_in

Аксијална AX12019 1.9 R35 Maxxis Trepador гуми

DEN 511.84

Стока
check Достапно.

Аксијална 1/10 Maxxis Trepador гуми R35 1,9 гума со инсерти (2), Axic2019. 1/10 Maxxis Trepador гуми R35 1,9 гума со инсерти (2). Аксијална 1/10 Maxxis Trepador гуми R35 1,9 гума со инсерти (2), Axic2019. 1/10 Maxxis Trepador гуми R35 1,9 гума со инсерти (2). Опис на производот Аксијални 1/10 Maxxis Trepador Times R35 1.9 гума со инсерти (2), Axic2019 од производителот Ова е пар аксијални 1,9 гуми на трепедор во соединението R35. Лепливо R35 гумено соединение за најдобар зафат на секоја површина на патот агресивна насока на шалтер за одлична влечење на кал, карпа ан.

Избор на клиенти..