• Свеж
Астронаут вселенска кредитна банка картичка USB Flash Drives Преносен мемориски стап за складирање на клуч 32G 32G
zoom_in

Астронаут вселенска кредитна банка картичка USB Flash Drives Преносен мемориски стап за складирање на клуч 32G 32G

DEN 401.44

Стока
check Достапно.

Материјал : Направено од пластика, многу издржлив. Карактеристики : USB Flash користи висококвалитетни чипови, кои можат да се користат долго време; Големината на картичката е погодна за да ја чувате во вашиот паричник или ранец. Големина : USB должина на блиц : 3,3 инчи, ширина : 2 инчи, мала тежина, нема да го зголеми вашиот дополнителен товар. Прилики : Стилскиот USB блиц е совршен за работа, состаноци, забави, патувања, итн., За да ги снимите вашите незаборавни спомени. Совршен подарок : Персонализираниот дизајниран USB Flash е многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели на Нова Година, Денот на благодарноста, Божиќ, роденден, импресивен подарок. Материјал : Направено од пластика, многу издржлив. Карактеристики : USB Flash користи висококвалитетни чипови, кои можат да се користат долго време; Големината на картичката е погодна за да ја чувате во вашиот паричник или ранец. Големина : USB должина на блиц : 3,3 инчи, ширина : 2 инчи, мала тежина, нема да го зголеми вашиот дополнителен товар. Прилики : Стилскиот USB блиц е совршен за работа, состаноци, забави, патувања, итн., За да ги снимите вашите незаборавни спомени. Совршен подарок : Персонализираниот дизајниран USB Flash е многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели на Нова Година, Денот на благодарноста, Божиќ, роденден, импресивен подарок. USB блицот може да чува какви било датотеки и слики што ви се потребни. Со висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални графички дизајни, нема да зажалите за вашиот избор.

Избор на клиенти..