• Свеж
CLISPEED 60 парчиња шишиња во шишиња за парфеми лосион
zoom_in

CLISPEED 60 парчиња шишиња во шишиња за парфеми лосион

DEN 724.80

Стока
check Достапно.

стакло. Шишиња за капнување на есенцијално масло : Можете да го купите ова удобно и практично стаклено шише на. Контејнер за патување со шампон : Шишиња за есенцијално масло Можете да го купите ова погодно и практично стаклено шише на AN. Парфем : Ова стаклено шише може да се наполни и, што е и практично. Стакло Terrarium : Со дизајнот на капнување, можете добро да ја контролирате вашата доза без да предизвикате отпад. Шише со течен капнување : Лесно е за употреба, и еднократно. стакло. Шишиња за капнување на есенцијално масло : Можете да го купите ова удобно и практично стаклено шише на. Контејнер за патување со шампон : Шишиња за есенцијално масло Можете да го купите ова погодно и практично стаклено шише на AN. Парфем : Ова стаклено шише може да се наполни и, што е и практично. Стакло Terrarium : Со дизајнот на капнување, можете добро да ја контролирате вашата доза без да предизвикате отпад. Шише со течен капнување : Лесно е за употреба, и еднократно. Список на пакети 60 x шишиња со есенцијално масло (1ml x 5, 2mlx 5, 3mlx 5, 5mlx 5) Карактеристики - Материјал : Стакло мини килибарни шишиња - Големина : Околу 1,60x1.60x6.20cm/0,63x0.63x2 шишиња со есенцијално масло за масло . - Боја : кафеав стаклен сад - Изработен стаклен материјал, удобно е да се допре и безбедно да се користи шише со паѓање. -Овој мини стаклен сад е главно погоден за пополнување есенцијални масла, мириси и други течности празно шише со капнување. -На дизајнот на капката може да ви помогне подобро да ја контролирате дозата, што е потрајно и практични стаклени контејнери. -Оев производ има различни капацитети, можете да изберете според вашите потреби шишиња со килибарни стакло. -Пи производот е мал по големина, светлина во тежина, лесен за носење и погоден за шише со шише за стакло. -Тој е лесен за употреба, и еднократно куќиште за есенцијално масло. Гудс Опис на описот Глас Спуштање на шишиња Одличната изработка ја прави и може да се користи. , има добра анти-лежечка функција и издржливост. Terrarium тие обично се зачувуваат есенцијални масла, парфеми и други течности и се многу алатка за дистрибуција.

Избор на клиенти..