• Свеж
Tandy кожа #8092-00 Craftool Pro втиска алатка за рака
zoom_in

Tandy кожа 8092-00 Craftool Pro втиска алатка за рака

DEN 270.40

Стока
check Достапно.

Tandy Leather Craftool Pro Втиска алатка за рака 8092-00. Tandy Leather Craftool Pro Втиска алатка за рака 8092-00. Овој врв на алатката за втиснување на линијата има неверојатно чувство за тоа. Направено од не'рѓосувачки челик и со текстурирана област за да го поставите палецот за да помогне во максимизирање на притисокот на тркалото за движење при втиснување на дизајнот. Рачката со голема големина обезбедува удобен зафат. Работи со про -втиснување тркала #8092 и вклучува два растојанија за да се овозможи оваа алатка да се користи со помалите тркала #8091. Сите тркала за втиснување #8091 и #8092 се продаваат одделно.

Избор на клиенти..