• Свеж
Топс 1990 Сид Фернандез # 480
zoom_in

Топс 1990 Сид Фернандез 480

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

1990 Topps Sid Fernandez # 480. Сите картички се испраќаат во ракавот за картички и се ставаат на товарот за исклучителна заштита. Сите картички се нане - nmint освен ако не е поинаку наведено. 1990 Топс Сид Фернандез # 480.

Избор на клиенти..