• Свеж
Нов LON0167 2PCS 12,5 см.
zoom_in

Нов LON0167 2PCS 12,5 см.

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Име на производот (издржлив во употреба) : S облик кука; Колој : (најнова технологија) Сребрен тон. Материјал : безгрешен не'рѓосувачки челик; целокупна големина : целокупна неискажана големина. 12,5 x Внимателно избрани 5 x 0,5см/ 4,9 "Умот-дува x 2" x Fishidable 0.2 "(L*W*D) : 12,5 x 5 x 0,5см/ 4,9" x 2 "x 0.2" (L*W*D ). Нето тежина се троши : 24g. Пакет : Совршено во изработката 2 парчиња X уредна кука за облик. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! Изработено е од умерена цена од сребрен тон од не'рѓосувачки челик материјал, и дизајниран со препорачана форма. Облека или вашиот Housecoat.sidely користено од дома, домаќинство и работилница.00.

Избор на клиенти..