• Свеж
Декор со жаба од 5 парчиња вештачки лебдечки цвеќиња доживотно ева цвет со вода крин влошки за домашно риба езерце аквариум базен градина свадба декор вештачко рас?
zoom_in

Декор со жаба од 5 парчиња вештачки лебдечки цвеќиња доживотно ева цвет со вода крин влошки за домашно риба езерце аквариум

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Овие вештачки лебдечки цвеќиња од лотос од пена се изработени од врвен материјал за пена EVA, лесно одржување и последно долго. Најдобро од сè, не е потребно наводнување. Овие вода крин се убави и живот- пореални и практични, можат да ви помогнат да се приближите до природата и да ви донесе свежо чувство. Лесно лебдат на вода, овие вештачки цвеќиња од лотос можат да се стават во езерце со други водни растенија за да се создаде зачудувачки ефект. Овие лажни цвеќиња од лотос се светли и живописни, имаат ист изглед и големини како и реалните, тешко е да се разликуваат од вистинските. Симулациски езерцето растенија е одличните украси за базен, езерце, дом, резервоар за риби, аквариум, совршен за украсување градина, внатрешен двор, јавни места и многу повеќе. Овие вештачки лебдечки цвеќиња од лотос од пена се изработени од врвен материјал за пена EVA, лесно одржување и последно долго. Најдобро од сè, не е потребно наводнување. Овие вода крин се убави и живот- пореални и практични, можат да ви помогнат да се приближите до природата и да ви донесе свежо чувство. Лесно лебдат на вода, овие вештачки цвеќиња од лотос можат да се стават во езерце со други водни растенија за да се создаде зачудувачки ефект. Овие лажни цвеќиња од лотос се светли и живописни, имаат ист изглед и големини како и реалните, тешко е да се разликуваат од вистинските. Симулациски езерцето растенија е одличните украси за базен, езерце, дом, резервоар за риби, аквариум, совршен за украсување градина, внатрешен двор, јавни места и многу повеќе. Опис Оваа ставка е пакет вештачки лотос со врвен материјал за пена EVA за трајна и долгорочна употреба. Во споредба со вистинските растенија, тие се повеќе Дуранл и погодни за употреба. Овие стимулации што лебдат на лотос цвеќиња можат да бидат ставени во езерце со други водни растенија за да создадат вистинска природна околина. Совршен за дома, градина, аквариум, декор за внатрешен двор. Карактеристики- Боја : црвена/ сина/ жолта/ розова/ светло розова. Долго. Најдобро од сè, не е потребно наводнување. може да се стави во езерце со други водни растенија за да се создаде зачудувачки ефект. Симулациски езерцето растенија е одличните украси за базен, езерце, дом, резервоар за риби, аквариум, совршен за украсување градина, внатрешен двор, јавни места и многу повеќе.

Избор на клиенти..