• Свеж
Htawi 1 пара пар чорапи есенски зимски модни улични спортови скејтборд памучни чорапи жени и мажи зашици во боја на буквата чорап чорап
zoom_in

Htawi 1 пара пар чорапи есенски зимски модни улични спортови скејтборд памучни чорапи жени и мажи зашици во боја на буквата

DEN 379.20

Стока
check Достапно.

Чорапи / чорапи со теле. Чорапи / чорапи со теле. Чорапи / чорапи со теле : една големина (одговара на ЕУР36-43) Применлив Пол : Womenените кои се менуваат : 1 пара чорапи за сезоната : пролет, лето, есенска белешка : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам! 2. Ве молиме, дозволете 1-3см мерење на отстапување заради рачно мерење.

Избор на клиенти..